PoniedziałkowePolecamTO! [odcinek 13]

PoniedziałkowePolecamTO!

I wykrakałam tydzień temu! Do mnie zawitała Wiosna, a przynajmniej jej zapowiedź. Pogodę miałam dzisiaj piękną :) Słońce i bezchmurne niebo – uwielbiam. Temperatura na poziomie +12 i byłam prawie w siódmym niebie.

A dzisiaj warto zerknąć:

1. Długopisowo. Muszę się tu przyznać, że mam kręćka jeśli chodzi o długopisy. Mam ich mnóstwo :) A na dokładkę w każdej torebce garść. A torebki też ładna kolekcja (mój drugi nałóg po książkach).

2. To nie książka. „Zniszcz ten dziennik” zupełnie mnie nie zaintrygował. Może zaciekawił tytuł. Przekartkowałam swego czasu w księgarni i grzecznie odłożyłam na półkę. „To nie książka” też do mnie nie trafia. A Wy co sądzicie o tych pozycjach?

3. Natasza Socha – Maminsynek. Czytaliście?

4. Katarzyna Puzyńska – Trzydziesta pierwsza. Już trzecia książka? Zatrzymałam się na „Motylku”! Muszę koniecznie nadrobić :) Mój portfel tego nie wytrzyma.

Czekam na Twoją opinię :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>