Wymiana Książek w Sosnowcu

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na szczególne wydarzenie książkowe. Szczególne, ponieważ aktywnie w nim uczestniczę :) Razem ze Śląskimi Blogerami Książkowymi i we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Sosnowcu organizuję Wymianę Książek. 

Wymiana Książek

Idzie wiosna, odśwież swój regał z książkami.

 

W sobotę 7 marca w godz. 10.00-14.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Zegadłowicza 2 będzie można wymienić książki, ale również wziąć udział w Konkursie Książkowym. Na Wymianie Książek pojawi się blisko 300 tytułów. Zapewniam, że jest w czym wybierać. Książki liczyłam osobiście i wiele pozycji przyciągało mój wzrok.

Wspólnie z ŚBK-ami chcielibyśmy się podzielić naszą pasją i serdecznie zaprosić na Wymianę. Organizowana wymiana będzie naszą piątą, a pierwszą w Sosnowcu. Wcześniejsze edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Koniecznie przyjdź!

Wymieniamy książki i dajemy możliwość czytania innych bez ponoszenia kosztów. Trzeba tylko przynieść swoje i wybrać inne. Tym sposobem książki żyją, przechodzą z rąk do rąk i zabierają nowe osoby w literacką wycieczkę.

W Bibliotece obecnie stoi stojak Śląskich Blogerów Książkowych i można „przedpremierowo” wymieniać książki oraz wypełniać formularze konkursowe.
Wymiana Książek-stojak

Regulamin Wymiany Książek:

1) Wymianę Książek organizują Śląscy Blogerzy Książkowi we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Sosnowcu.

2) Wymiana Książek odbędzie się w dniu 07.03.2015 r. w godzinach 1000-1400.

3) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.

4) „Ile przynosisz tyle wynosisz” to główna zasada akcji.

5) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 – 2015. Na Wymianie Książek pojawi się blisko 300 tytułów.

6) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych oraz dla młodzieży. Nie wymieniamy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów, itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.

7) Wymiana odbywa się „z ręki do ręki” – jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).

8) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.

9) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

Czekam na Twoją opinię :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>