Targi Książki w Krakowie

Kraków przywitał mnie niezbyt zachęcającą pogodą. W niedzielę było szaro, mgliście i ponuro. Pogoda pogodą, ale to nie ona była najważniejsza. Celem wycieczki były książki. Dużo książek, mnóstwo, bez liku. I pogoda w tym dniu nie miała żadnego znaczenia.

Uwielbiam miejsca, w których zagęszczenie książek jest tak wysokie. A oto moje zdobycze :)

TargiKraków-cabre-zakładki

Kupiłam Jaume Cabre, ale niestety bez autografu. Pan Cabre był w sobotę, ja w niedzielę i niestety minęliśmy się. Trudno, ale już cieszę się na myśl o tych wieczorach pod kocykiem z herbatką i „Głosami Pamano”.

TargiKsiążki-cabre

Odwiedziłam także Książkę w mieście i jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch zakładek do książek. Zakładki są urocze i będą mi towarzyszyć w moich literackich podróżach. Wyposażyłam się też w przypinkę.  Mam ochotę wykonać sama zakładki do książek i  spróbować swoich sił w hand made :) Pochwalę się jak coś mi wyjdzie.

TargiKsiążki-kot

Wymieniłam stare książki, które zalegały mi na półce i wyszukałam na stoisku 2. Życie Książki „Fatalne jaja” Bułhakowa i pierwszy tom Jeżycjady Musierowicz. Od Publio.pl dostałam torbę i e-booka.

TargiKsiążki-cabre

TargiKsiążki-wymiana

Targi Książki dostarczyły mi niezwykłej frajdy obcowania z tyloma książkami pod jednym dachem. Bardzo mi się podobało. Synek także znalazł coś dla siebie. Ja głównie zwracałam uwagę na książki, ale mój mały skarb też świetnie się bawił. Były stoiska adresowane bezpośrednio do dzieci. Można było pokolorować, poukładać puzzle lub pobawić się specjalnym piaskiem-ciastoliną. Dzięki temu miałam trochę swobody :)

W tej chwili Synek szaleje kartonowym łazikiem, który skradł jego serce od hocko. Możliwość pomalowania łazika bardzo przypadła mu do gustu. Artysta pełną gębą :)

TargiKsiążki-kartonowyłazik

Targi W Krakowie uważam za bardzo udane. Miło spędziłam czas z mężem i dzieckiem. Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Miła atmosfera, pełno książek i masa uśmiechniętych ludzi naładowały mnie pozytywną energią :)

Czekam na Twoją opinię :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>