PoniedziałkowePolecamTO! [odcinek 11]

PoniedziałkowePolecamTO!

Wczoraj na kilku blogach Śląskich Blogerów Książkowych pojawiły się wpisy tematyczne „Bloger nie wielbłąd, pić musi”. Niestety gapa ze mnie i stosownego wpisu nie zrobiłam. Poniżej możecie poczytać, co blogerki piją, czym raczą się w trakcie lektury i nie tylko. Ja uwielbiam kawę, w każdej ilości. Najlepiej jak jest czarna, parzona i fusiasta :) Ale nie pogardzę herbatą, zazwyczaj owocową lub aromatyzowaną. Wieczorową porą można mnie przyłapać z innym trunkiem… pienistym i pszenicznym :)

Co pije Archer? 

Tutaj dominuje herbata, ale jaka? Sami zobaczcie Ania herbatoholiczka :)

Agnes pije kawę. Jaką? Wystarczy klik.

Przekładaniec kulturalny to przede wszystkim kawa. Zapraszam do Kasi.

Z nosem w książce, a herbata na stole.

Sardegna i jej kawa dnia.

Dzień zaczynam od kawy. W towarzystwie męża, czasem z książką. Potrafię wcześniej wstać, gdy cały dom jeszcze śpi. Zaparzyć kawy, wyłożyć się na sofie z książką i tak zacząć dzień. Jestem ksiązkoholikiem i kawoholikiem. Zrobiłam sobie nawet adekwatną bransoletkę :)

filizanka

A Wy co pijecie najchętniej? Kawa, herbata, piwo? Może jeszcze coś innego?

6 opinie

 1. Pozwolę sobie sprostować, u mnie kawa choć wymieniona jako pierwsza, jest popijana w najmniejszych ilościach, z powodu właściwości usypiających. ;)

  odpisz
  • Ze względu na mój kawoholizm to najbardziej rzuciło mi się w oczy :) A sprostowania mile widziane bo złośliwy chochlik zakradł mi się na bloga i rzucił na wpis ;)

   odpisz
 2. Ten klik to do Agnes :)

  odpisz
  • No jasne, że Agnes :) Już poprawiłam. Głowa myśli co innego, a palce wystukują jeszcze coś innego. Ale chyba taki dzień pomyłek – najpierw telefonicznych, a później wpisowych :D

   odpisz
 3. Ja rozpoczynam dzień od kawy, inaczej chodzę po ścianach ;)

  odpisz
  • Dokładnie! Kawa to podstawa, inaczej się nie da :D

   odpisz

Czekam na Twoją opinię :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>