Paullina Simons – Jedenaście godzin

Jedenaście godzin Simons„Jedenaście godzin” to książka, która mną wstrząsnęła. Czytałam ją z wypiekami na twarzy i gdyby nie to, że mam dość ograniczony czas na czytanie, (spacery kiedy mój skarb się ładuje) to w ogóle bym jej nie odkładała.

Książka opowiada, godzina po godzinie, historię kobiety w zaawansowanej ciąży, która została porwana z parkingu centrum handlowego. Z chwilą porwania życie Didi i jej nienarodzonego maleństwa wisi na włosku. „Jedenaście godzin” to wciągający thriller psychologiczny ukazujący strach porwanej o siebie, o nienarodzone dziecko, o dzieci pozostawione w domu. Książka ukazuje również emocje męża kobiety, który z całych sił próbuje ją odnaleźć.

Paulina Simons napisała książkę, która trzyma w napięciu do końca, do ostatniego zdania. Jest to pozycja, która na długo utkwi  mi w pamięci.

Autor - Paullina Simons

Tytuł - Jedenaście godzin

Wydawnictwo - Świat Książki, 2013

Liczba stron - 302


Moja ocena

Czekam na Twoją opinię :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>