Animorphia – Kerby Rosanes

W kolorowanie wkręciłam się już na maksa :D Nie mogę spokojnie przejść obok sklepów plastycznych! Moja kolekcja kredek rośnie w zastraszającym tempie.

Na początku kolorowałam cienkopisami, ale brakowało bawienia się cieniowaniem. przechodzeniem z jednego koloru w drugi… Pierwsze kredki, które zakupiłam to zwykłe Colorino Kids. Później zaopatrzyłam się w Kooh-I- Noor: Butterfly, Mondeluz, Triocolor, Progresso. Mam jeszcze Bic Aquacouleur, Faber Castell… a ostatnio kupiłam jeszcze w Empiku akwarelowe 36 kolorów. Na jakiś czas mam zapas.

Kredki przechowuję w przyborniku, który sama zrobiłam. Moje kolorowe skarby poukładałam kolorystycznie :) Używam blendera do mieszania kolorów firmy Kooh-I-Noor Polycolor, który świetnie się sprawdza. Myślę nad zakupem blendera z firmy Derwent – w ramach porównania :)

Animorphia zachwyciła mnie wzorami. Kerby Rosanes stworzył małe dzieło sztuki do pokolorowania. Wszystkie te zwierzęta, aż się proszą by wziąć kredki i szaleć kolorem! Pomijając wzory to Animorphia wydana jest na dobrym papierze. Gruby, biały… ale…  Kolorowanka po prostu się rozleciała :( Totalnie rozkleiła już przy pierwszym oglądaniu! Nie było by problemu gdyby wzory były tylko na jednej stronie. Niestety te piękne sowy, wilki, ptaki, małpy w większości są na dwóch kartkach i siłą rzeczy trzeba kolorowankę rozłożyć by pokolorować w środku :(

Pomimo tego, że kartki fruwają i tak zabawę mam świetną :)

Autor - Kerby Rosanes

Tytuł - Animorphia

Wydawnictwo - K.E. Liber

Liczba stron - 96

2 opinie

  1. Jak wygląda blender do kolorowania?

    odpisz
    • To jakby biała kredka, ale pozwala na płynne przechodzenie jednego koloru w drugi. Super sprawdza się przy cieniowaniu i nie tłumi kolorów:) Polecam :)

      odpisz

Czekam na Twoją opinię :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>